Windows Bilgisayardan iPhone'a film atmak mümkün mü ?

KillerBowls

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar...
Halihazırda Windows 10 işletim sistemli bir notebook'um var... Araştırdım ancak bununla ilgili bir konu bulamadım beceriksizliğime verin... Bir de iPhone 4 telefon mevcut. Bu telefona windows bilgisayardan film atmamız mümkün mü ? Ve mümkünse nasıl yapabiliriz ?

Yani cihazı eşlelştirme,ekstra bir program indirme felan yok sanırım.. Bildiğimiz symbyan telefonlarda olduğu gibi usb ye atar gibi itunes üzerinden atabiliriz? Doğru anladıysam teşekkür ederim :)

Tavsiyem iTools kullanmanız yönünde olacak. iTunes'a göre daha pratik, daha hızlı. Hemde dosyaları yüklemede olduğu kadar silme konusunda da başarılı. Apple'ın yerinde olsam iTools'u keşfeden arkadaşı tebrik eder, yazılımı satın alırdım o derece güzel bence :) İndirip denemenizi tavsiye ediyorum, herhangi bir zararı olmaz.

İkisini de indirip kurdum. Umarım birinde usb ye atar gibi filmleri atabilirim :) Teşekkür ederim denediğimde tekrar konu çözüme bağlansın diye durumu bildireceğim:)

Itunes açtığımda güncelleştirme istedi ve bulunduğum yerde internet olmadığı için yapamadım. Ancak Itools'u da yüklemiştim çok basit bir şekilde sürükle-at yoluyla işlemi gerçekleştirdim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı