Çözüldü Windows "Bilgisayarım neden yeniden başlatıldı? hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eedd

Decapat
Arkadaşlar herhangi bir bir bir USB yok. Ben de Windows'u sıfırladım ve şimdi açarken bilgisayarım neden yeniden başlatıldı hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

USB buldum

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    330,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dener misinia hocam.

Çalışmadı.

Ablam benim Microsoft'un resmi bir çözümünü buldum.

Windows 10 bilgisayarınızda almakta olduğunuz "bilgisayarım neden yeniden başladı?" hata mesajıyla ilgili olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.
(...)

Görmüştüm, çalışmadı.

Çözümü kendim buldum. Başka bir PC'den USB'ye Windows 10 atın, boot edin ve oradan yükselt yapın. Otomatik kuruluyor ve düzeliyor nice.
Ablam Benim Microsoft'un resmi bir çözümünü buldum

Windows 10 bilgisayarınızda almakta olduğunuz "Bilgisayarım neden yeniden başladı?" hata mesajıyla ilgili olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle İleri tuşuna basmanıza rağmen Windows ortamına erişemiyor olduğunuz için, bilgisayarı 3 kez açıp kapatarak Kurtarma Ortamı’na girmeye zorlamamız gerekecektir.

Lütfen bilgisayarı açıp, Windows logosu gelir gelmez hemen tuşu ile kapatınız. Bunu 3 kez tekrarladığınızda bilgisayarınız Gelişmiş Kurtarma Ortamı’na yönlendirilecektir.

Bu noktada Gelişmiş Seçenekler > Sorun Giderme> Gelişmiş Seçenekler> Başlangıç Ayarları> Yeniden Başlat yolunu izlemenizi rica ederim.

Ardından Ağ ile Güvenli Mod için 5 numaralı seçeneği seçmenizi ya da F5’e basmanızı rica ederim.

Bilgisayarınızı Güvenli Mod'da başlattıktan sonra, bağlantıdaki adımları izleyerek Temiz Önyükleme gerçekleştiriniz.

Temiz Önyükleme, Windows’u asgari sayıda program ve sürücüyle başlatır. Böylece herhangi bir üçüncü parti uygulama ya da programın soruna sebep olup olmadığını gözlemleme şansımız olur. Lütfen soruna sebep olan yazılım ya da programı bulana kadar bu süreci dikkatlice devam ettiriniz.

Soruna sebep olan yazılımı bulup kaldırdıktan sonra, lütfen makaledeki Temiz önyükleme gerçekleştirdikten sonra sorunun nedenini belirleme ve Temiz önyükleme sorun giderme işleminden sonra bilgisayarı normal başlayacak şekilde sıfırlama başlıkları altındaki adımları izlemeyi unutmayınız.

Arkadaşlar herhangi bir bir bir USB yok. Ben de Windows'u sıfırladım ve şimdi açarken bilgisayarım neden yeniden başlatıldı hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

USB buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
dener misinia hocam.

dener misinia hocam.

Çalışmadı.

Ablam benim Microsoft'un resmi bir çözümünü buldum.

Windows 10 bilgisayarınızda almakta olduğunuz "bilgisayarım neden yeniden başladı?" hata mesajıyla ilgili olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.
(...)

Görmüştüm, çalışmadı.

Çözümü kendim buldum. Başka bir PC'den USB'ye Windows 10 atın, boot edin ve oradan yükselt yapın. Otomatik kuruluyor ve düzeliyor nice.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı