Windows Defender eylem gerekiyor kısmında takıldı

beratcfc38

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| R5 5500 | MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G | MSİ B450M-A PRO MAX | 16 GB RAM |
Bilgisayara bir şey yükledim ve Defender uyarı verdi, sonrasında dosyayı sildim ama Defender böyle kaldı. Kaldır diyorum ama hiçbir şey olmuyor. Her bilgisayarı yeniden başlattığım uyarı veriyor virüs var diye. Nasıl düzeltirim bunu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 40
Bende NOD32 öneriyorum aklına yorumlardan hangisi yatarsa onu dene.

Bunlardan birini yaptığımda hata gidecek mi yani? Bir de internette koruma geçmişini temizleyince gidiyor bu hata diyorlar ama girdikleri scans klasörüne girmek istediğimde hata veriyor iznin yok diyor.

Bunlardan birini yaptığımda hata gidecek mi yani? Bir de internette koruma geçmişini temizleyince gidiyor bu hata diyorlar ama girdikleri scans klasörüne girmek istediğimde hata veriyor iznin yok diyor.
koruma geçmişini silmek onu oradan kaldırır fakat kaldırmak istediğin şeyi kaldırmaz yani görüntü olarak kalkar bir tek eğer kaldırmak istediğin şey hala bilgisayarında mevcut ise onu silmez bence nod32 işinizi halledebilir denemekten zarar gelmez efendim :)

Yanıtlardan aklına yatanı dene muhtemelen false pozitive yani ortada bir virüs yok ama var gibi gösteriyor. Dediklerimizden bir sonuç çıkmazsa ve o bildirim seni rahatsız ediyorsa koruma geçmişini silebilirsin.

Yanıtlardan aklına yatanı dene muhtemelen false pozitive yani ortada bir virüs yok ama var gibi gösteriyor. Dediklerimizden bir sonuç çıkmazsa ve o bildirim seni rahatsız ediyorsa koruma geçmişini silebilirsin.

Dediğinizi deneyeceğim ama koruma geçmişini de silemiyorum çünkü scans klasörüne girme izinim yok.

@Er4Nq NOD32 ile taradım ve hiçbir virüs bulmadı. Ama hala her bilgisayarı açtığımda Defender bildirim atıyor virüs var diye. Geçmişi de temizleyemedim çünkü scans klasörüne giremiyorum.

Son düzenleme:
Dediğinizi deneyeceğim ama koruma geçmişini de silemiyorum çünkü scans klasörüne girme izinim yok.

@Er4Nq NOD32 ile taradım ve hiçbir virüs bulmadı. Ama hala her bilgisayarı açtığımda Defender bildirim atıyor virüs var diye. Geçmişi de temizleyemedim çünkü scans klasörüne giremiyorum.
Sol alttaki arama çubuğuna geri bildirim merkezi yazarak microsoft hesabınla giriş yapıp scans klasörüne erişiminin açılmasını istemen gerekiyor sanırım bende başka bir yerde böyle okumuştum.

Sol alttaki arama çubuğuna geri bildirim merkezi yazarak Microsoft hesabınla giriş yapıp scans klasörüne erişiminin açılmasını istemen gerekiyor sanırım bende başka bir yerde böyle okumuştum.

Tamam. Deneyeceğim.

Screenshot_12.png

Hala devam ediyor sinir etti.

Yeni gelen Defender güncellemesini yapınca düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı