Windows Defender Gerçek Zamanlı Koruma Kapalı

Ahmet Ege

Hectopat
Öncelikle merhaba bugün bir dosya indirecektim fakat Google Chrome: başarısız - virüs diye bir hata verdi (tam hatırlamıyorum yanlış yazmış olabilirim) ve ben de Windows Defender'a girip virüs ayarlarını kapatacaktım ancak böyle bir hata ile karşılaştım.

1589452162674.png

Gerçek ve bulut zamanlı korumaları açmaya çalıştığımda direkt kapalıya geri getiriyordu yani hiç açık tutamadım bunun geçmeyecek bir sorun olabileceğini düşündüm ve tabii ki PC me zarar verebilecek bir şey olabilir diye internetten ne kadar sorun arasam da hiçbir sonuç alamadım son çarem olarak Technopat'a geldim ve buraya sordum umarım en yakın zamanda cevap gelir...

İnternetten bir program indiriyorsanız muhtemelen içinde crack dosyası vardır. Bu yüzden Windows Defender bilgisayarı koruma altına almak için indirmesine müsade etmemiş. Dosyayı yüklemenizi tavsiye etmem. Forum olarak Crack'e destek vermiyoruz.

İnternetten bir program indiriyorsanız muhtemelen içinde crack dosyası vardır. Bu yüzden Windows Defender bilgisayarı koruma altına almak için indirmesine müsade etmemiş. Dosyayı yüklemenizi tavsiye etmem. Forum olarak Crack'e destek vermiyoruz.

ancak böyle kaldı ne yapabilirim zaten indirmeyide yapmadım
ancak böyle kaldı ne yapabilirim zaten indirmeyide yapmadım

açmaya çalıştığım zaman direk kapıyor
merhaba sorunu çözdüm çözüm çok basit herşeyi kaptın ve windows defender ı açın ardından vieüs ve tehdit korumasına girin ve hızlı tarama yapın ve artık dilediğiniz gibi açıp kapayabilirsiniz görüşmek üzere

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı