Windows Embedded 8.1 Industry Pro vs Windows 8.1

The_Moon

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ57200U CPU 2.50Ghz 2.71Ghz
Nvdia Geforce 930MX
8 GB DDR4 Ram
Asus X542UR
Kendi ana işletim sistemi olarak Windows 8.1 kullanmaya karar verdim (gaza geldim).
Aslında Windows 8.1'e bakarsak desteğinin kesilmesinin ardından birkaç tane sorun gündeme geldi. Bunlara bakacak olursak Windows Update (Özellik, güvenlik, performans iyileştirmeleri gelmeyecek), uyumsuzluk (Steam gibi programlar çalışmıyabilir) ve bazı kronik 8.X serisinin hataları. Bu kronik 8.X serisi hatalarına bakacak olursak mavi ekran ve bazı performans sorunlarını görebiliriz. Kullanıcı arayüzü öznel bir sebeptir ve bence 8.X serisinin arayüzünü beğeniyorum, özellikle dokunmatik sistemlerde gerçekten çok güzel.

Konumuza geri dönelim, Windows Embedded 8.1 Industry Pro niçin var ve normal 8.1'den farkı nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft sitesinden alıntı: Windows Embedded 8.1 Industry, Windows 8.1'in özelliklerini perakende, üretim, sağlık hizmetleri sektörlerindeki ve iş koluna özel güçlü uygulamalar barındıran ve özel bir işlevi güvenli ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirmenin büyük önem taşıdığı diğer sektörlerdeki çeşitli sınır cihazlarda kullanılacak şekilde genişletmektedir. Bir diğer avantajı da Metro uygulamaların olmaması bloatware gerekmeden kullanılabilir.

Geri
Yukarı