"Windows gereken dosyaları yükleyemiyor" hatası

Alitkn

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 gb 1333 mhz
SSD veya HDD modeli
BORY R500(ssd) samsung hdj gibiydi uzun hatırlmym
Ekran kartı
Graphics Chipset AMD Radeon HD 5700 Series (5770)
Anakart
Asus P8H61-M LE
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-2300 CPU @ 2.80GHz
Ben düzgünce SSD'mle takılıyordum canım AI cover yapmak istedi ama AI hub Discord sunucusundan ban yemişim ben de VPN'yle girmeye karar verdim ama VPN sitesi açılmadı. Bir baktım hiçbir site açılmıyor. İnterneti kapatıp açtım bağlantıyı kesip bağlandım olmadı sonra zaten bilgisayar biraz yavaşladı ben de buna bir format çekeyim dedim evde sadece 8 GB'lik ******* kart yazıyordu (kötü söz değil yaşadığım il yazıyordu) taktım onu geçtim hard diske, açtım Rufus'u seçtim MBR'yi seçtim W11 ISO'sunu (her ne kadar W11 MBR'yle önerilmese de seçtim ben) bekledim açtım SSD'yi her şey normal gidiyordu SSD diski biçimlendirdim devam et dedim 1. bölüm tamamlandı galiba taramaydı Windows dosyaları kopyalıyor'da %30'lara geldiğimde hata verdi "Windows gereken dosyaları yükleyemyor" ne yaptıysam olmadı. Windows 10, 11,8.1, W11 superlite denedim olmadı (GPT denedim diske olmaz dedi Windows) ama X kişisi buna benzer bir sorun yaşamıştık benim bilgisayarımda ona komut yazarak yardımcı olmuştu, harbiden de olmuştu hatırladığım kadarıyla şunları yaptı; Rufus'la ISO'yu USB'ye yazdırdı açtı ne oldu hatırlamıyorum ama Shift + F10 yaptı CMD açıldı oradan yöneticiye geçti USB'yi açtı ondan önce format disk yaptı sonra USB'ye girdikten sonra USB'nin içindeki setupa girdi sonra Setup'dan devam ettik ve oldu. O komutları hatırlayamıyorum (muhtemelen USB 8 GB olduğu için oldu ama evde yenı USB yok onun dışında nasıl yapılır) ve size bunun çözümü nedir diye sormak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı