Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu

EmreCanTuna

Kilopat
Makaleler
32
Yer
Çorlu/Tekirdağ
Arkadaşlar bu sıralar sürekli bu sorunu almaya başladım. Bilgisayarı normal şekilde kullanırken birden masaüstü ve görev çubuğu yok olup tekrar geliyor. Virüs taraması yaptığımda ise bir sorun bulunmuyor. Yakın zamanda yasal olmayan yollardan herhangi bir dosya ve benzeri bir şey de indirmedim. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
hfghf.png

Dosya indirmediğiniz halde oluyorsa başka bir işlemle çakıştığı anlamına gelir. Güvenli modda açın, o modda çoğu program çalışmaz ve eğer aynı hatayı almazsanız kullandığınız programlar sorun çıkarıyor demektir. Aksi halde hala olmaya devam ediyorsa ve virüs olduğundan şüpheleniyorsanız Combofix ile taratın derim ben.

Dosya indirmediğiniz halde oluyorsa başka bir işlemle çakıştığı anlamına gelir. Güvenli modda açın, o modda çoğu program çalışmaz ve eğer aynı hatayı almazsanız kullandığınız programlar sorun çıkarıyor demektir. Aksi halde hala olmaya devam ediyorsa ve virüs olduğundan şüpheleniyorsanız Combofix ile taratın derim ben.
Öneriniz için teşekkürler. Deneyeceğim.

Sorun hala devam etmekte. Combofix Windows 8.1 ile uyumlu değilmiş. Bu nedenden dolayı Combofix ile tarama yapamadım. Başka çözüm yolları var mı ? Günde 100 defa bunu yaşamaktan çok sıkıldım. Tam bir sitede geziniyorum masaüstü, görev çubuğu gidip 5 saniye sonra tekrar geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı