Windows görüntüleme dili değişmiyor

Afu12

Hectopat
Daha fazla  
UNO oynamaya çalışırken oyun siyah ekran veriyordu ve hep öyle kalıyordu. İnternette gezinirken bu sorunun dil ayarlarından dolayı olduğunu gördüm. İşte İngilizce dil paketini indirip görüntüleme dilini İngilizce yapıyoruz, bilgisayarı yeniden başlatıyoruz, oluyor, diye. Bunu denemek istedim ver ESIM'de gördüğünüz gibi hatalar vermeye başladı. Bunların çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-29 161554.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-29 161554.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 258
  • Ekran görüntüsü 2022-10-29 161611.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-29 161611.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 232
  • resim_2022-10-29_162002216.png
    resim_2022-10-29_162002216.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 232
İlk ekte görüleceği üzere Windows lisansınız sadece tek bir dil ile kullanıma izin veriyor. Eğer İngilizce kullanmak istiyorsanız lisansınızı yükseltmeniz veya temiz kurulum yapmanız gerekiyor.

İlk ekte görüleceği üzere Windows lisansınız sadece tek bir dil ile kullanıma izin veriyor. Eğer İngilizce kullanmak istiyorsanız lisansınızı yükseltmeniz veya temiz kurulum yapmanız gerekiyor.
Türkçeyi kaldırsam, öyle çalışır değil mi?

Windows 10 SL kullandiginiz icin yapmaniz zor. Bu yontemi deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu yöntemi deneyebilirsiniz. Olmazsa tek çareniz temiz kurulum ya da lisans yükseltmek.

Teşekkürler, denedim ama 1 saate yakın indirme yaptı, hem bitmedi hem de 31 gb pc'nin kalanından gitti. Lisans yükseltmenin maliyeti ne kadar? İndirimli hali kaç tl?
Hayır.

Bu yöntemi deneyebilirsiniz. Olmazsa tek çareniz temiz kurulum ya da lisans yükseltmek.
Bunları denedim ve kalan diskten 129 gbtan 31 gb'ı gitti. Bir de çok uzun sürdü belki yanlış hatırlıyorum ama 1 saat bekledim. Lisans yükseltmenin maliyeti ne kadar? Yada indirimli hali var mı?

Trendyol gibi sitelerde 100TL'nin altında satılan keyler var. Değerlendirme sayısı ve puanı yüksek olanlarından birini seçip satın alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı