Çözüldü Windows güvenliği kısmı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitw

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX 570 4GB / AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz / Asus Prime a320m-R / XPG 8 Gb Ram /
Adata 480 GB SSD / GamePower GP 550 Watt / Samsung LC24RG50FZRXUF 24' 144 Hz FHD
Merhaba, görsellerde olduğu gibi antimalware fazla CPU ve RAM kullanıyor, kapatmak çok çözün denedim olmadı. Kaspersky gibi antivirüs programı önermişler yükledim kullanımlar düştü, ancak Windows güvenliği kısmı tamamen gitti tıklıyorum Windows Güvenliği'ni Aç'a, sonra bu kısma atıyor burası aynı şekilde, antimalware'yi kapatıp Windows güvenliğini nasıl tekrar getiririm? Format atmalı mıyım? Yeni format attım ama format atmadan önce de antimalware problemi (Microsoft yazılım koruması) vardı.
Windows 10 Pro son sürüm kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• antimalware usage.png
    antimalware usage.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    46 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    180,8 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm

Çözüm
Teşekkürler hemen deniyorum.

Yüklediğim RAR dosyası parolalı ayıklayamıyorum maalesef.

@408157 yine hatalı, ve çözüm 2'deki dosyayının içindeki kayıt girdilerini açamıyorum bu hatayı veriyor.

Sanırım tekrar format atmak en iyisi birkaç çözüm daha deneyeceğim ama çözülmüyor maalesef.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 14
@408157 yine hatalı, ve çözüm 2'deki dosyayının içindeki kayıt girdilerini açamıyorum bu hatayı veriyor.

Defender Control'un sifresi kucuk harflerle noktasiz sordum. Neden hata veriyor, bilmiyorum.

Cozum 2'deki Regedit girdisini acinca bende de oyle diyordu ama onu bir sekilde cozmustum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır geri geldi Windows güvenliği kısmı çok teşekkür ederim yardımın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı