Windows harici Bluetooth 2.0 cihazını görmüyor

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan yeni aldığım harici Bluetooth 2.0 cihazı Windows görmüyor.
Intel driverları indirmiş olsam bile yine de Bluetooth yok olarak gözüküyor.

Hocam bluetooth adaptörü var mı? Yoksa bluetooth cihazı algılayamaz.

https://www.hepsiburada.com/asus-usb-bt400-bluetooth-adaptor-p-HBV00000QOLPP?magaza=Hepsiburada

Bunlardan olması lazım bluetooth kullanmak için.
bende bundan var zaten daha bugün aldım.

Hocam sıkıntılı olabilir birçok kötü yorumu var ürünün buraya bir tanesini koyuyorum:

Ürünün şu anki fiyatı 17.34 lira. Yorumlara baktım da. Bu fiyata bluetooth 4.0 adaptör alabileceklerini sanmışlar. Sesi kesik kesik gelen arkadaş da gitsin kendisine 40-50 liralık, adam gibi 4.0 bir adaptör alsın, sorunu çözülsün. Ben öyle yaptım. Ses hiç kesilmiyor, adam gibi geliyor. Yukarıdaki cihazın saniyedeki transfer miktarı düşük olduğu için, müzik dinlerken de yetiştiremez haliyle..

Hocam sıkıntılı olabilir birçok kötü yorumu var ürünün buraya bir tanesini koyuyorum:

Ürünün şu anki fiyatı 17.34 lira. Yorumlara baktım da. Bu fiyata Bluetooth 4.0 adaptör alabileceklerini sanmışlar. Sesi kesik kesik gelen arkadaş da gitsin kendisine 40-50 liralık, adam gibi 4.0 bir adaptör alsın, sorunu çözülsün. Ben öyle yaptım. Ses hiç kesilmiyor, adam gibi geliyor. Yukarıdaki cihazın saniyedeki transfer miktarı düşük olduğu için, müzik dinlerken de yetiştiremez haliyle.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı