Çözüldü Windows HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AYYILDIZ TİM

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
PÖH
Arkadaşlar SSD almıştım. C'ye Windows'u kurdum. Depolama olarak da HDD kullanmak istedim lakin Windows HDD'yi görmüyor. Format attım ama hala bu şekilde.

Ek Açıklama 2021-06-16 174235.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Bu Bilgisayar üzerine sağ tık yapıp Yönet'e girin.
Aygıt yöneticisi'nde sağ tık yapıp Donanım değişikliklerini tara deyin.
Daha sonra Disk Yönetimi'ne girip HDD yi görüyorsanız siyah olan kısma sağ tık yapıp Yeni oluştur deyip biçimlendirme bittikten sonra gelmiş olacak.
Disk yönetiminde de gözükmüyor Seagate 500 GB HDD :(
Bölüm ayrılmamış hocam siyah gözüken yere sağ tık yapıp Yeni Bölüm deyin sorununuz çözülecektir.
Hocam Bu Bilgisayar üzerine sağ tık yapıp Yönet'e girin.
Aygıt yöneticisi'nde sağ tık yapıp Donanım değişikliklerini tara deyin.
Daha sonra Disk Yönetimi'ne girip HDD yi görüyorsanız siyah olan kısma sağ tık yapıp Yeni oluştur deyip biçimlendirme bittikten sonra gelmiş olacak.

Bölüm ayrılmamış hocam siyah gözüken yere sağ tık yapıp Yeni Bölüm deyin sorununuz çözülecektir.
Hepinizden ALLAH razı olsun vallahi iyiki varsınız bütün sorunlarımı çözüyorsunuz Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Sorunum çözülmüştür. Herkese tek tek teşekkür ederim

❤️❤️❤️

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-06-16 180254.png
    Ek Açıklama 2021-06-16 180254.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 18
Teşekkür ederim çözüm olarak raporladığınız için :).
Size bir bilgi daha olsun. Format atarken disk seçtiğiniz bölümde diski Sil dedikten sonra tekrar sildiğiniz diski yeni demeden geçerseniz bu problemi yaşarsınız. Format atarken sildiğiniz diski tekrar yeni deyip oluşturmayı unutmayınız. :)
Hepinizden ALLAH razı olsun vallahi iyiki varsınız bütün sorunlarımı çözüyorsunuz Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Sorunum çözülmüştür. Herkese tek tek teşekkür ederim

❤️❤️❤️
Sizden de razı olsun ne demek :).

Geri
Yukarı