Windows Host Process izin istiyor

Blub

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Windows Host Process Rundll32 Nvidia Experience uygulamaından sürücü güncelleştirmesi yaparken izin istedi. Birşeye tıklamadım ve kapandı. Zaten kapanınca sürücü güncelleme bitti. Nedir bu Windows Host Process? Sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:
Hayır, sıkıntı çıkarmaz. Birçok yönden izin istiyor, mesela benden de istemiş.

1662296631781.png

Hocam şimdi fark ettim sürücü güncelleşmemiş bir şeye tıklamayınca hayır demiş olabilir mi? Ayrıca hiçbir şeye erişemiyorum Experience uygulaması üzerinden.

Eki Görüntüle 1507037

Ne izini istediğini gördünüz mü? Tekrar güncelleştirmeyi yapmayı deneyin. Kapatıp Experience, tekrar açın. Olmazsa bilgisayarı yeniden başlatın.

Ne izini istediğini gördünüz mü? Tekrar güncelleştirmeyi yapmayı deneyin. Kapatıp Experience, tekrar açın. Olmazsa bilgisayarı yeniden başlatın.

Hayır normal izin isteği idi. Ben bir şeye tıklamadım 5 dakika sonra kapandı. Şimdi yeniden başlatıcağım belki düzelir. Bu arada temiz kurulum yapmıştım. Şimdi hızlı kurulum yapıp tekrar güncelleme yapacağım.

Hocam güncelleştirme bitti hızlı güncelleme yaptım. Experience çalışıyor sıkıntı yok. Sağ olun bilgilendirme için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı