Çözüldü Windows Ink nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tagsib

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba. Bugün yanlışlıkla bir tuşa falan bastım galiba ve Windows Ink açıldı, kapatamıyorum da. Spotify'da bir şeyi arkada oynatmak için bastığım tuşa bastığımda Chrome açılıyor. Yeniden başlatmak işe yaramıyor. Virüs gibi bir şey bu. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Bugün yanlışlıkla bir tuşa falan bastım galiba ve Windows Ink açıldı, kapatamıyorum da. Spotify'da bir şeyi arkada oynatmak için bastığım tuşa bastığımda Chrome açılıyor. Yeniden başlatmak işe yaramıyor. Virüs gibi bir şey bu. Nasıl çözebilirim?

CTRL+ALT+DELETE tuşlarına basın. Çıkan ekranda kullanıcı değiştir ekranına basın. Kullanıcı değiştirdikten sonra (varsa) şifrenizi girin ve giriş yapın. Hiç bir uygulamanızın kapanmamış olduğunu görüceksiniz aynı zamanda da Windows Ink Çalışma Alanını kapatmış olucaksınız.
Lnk ile Chrome ne alaka
Ekran görüntüsü atarmı sınız.
Görev çubuğuna sağ tık yap görsele bak.
Oraya tıklayınca kapanması lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    183,9 KB · Görüntüleme: 687

CTRL+ALT+DELETE tuşlarına basın. Çıkan ekranda kullanıcı değiştir ekranına basın. Kullanıcı değiştirdikten sonra (varsa) şifrenizi girin ve giriş yapın. Hiç bir uygulamanızın kapanmamış olduğunu görüceksiniz aynı zamanda da Windows Ink Çalışma Alanını kapatmış olucaksınız.

Çözüm
CTRL+alt+delete tuşlarına basın. Çıkan ekranda kullanıcı değiştir ekranına basın. Kullanıcı değiştirdikten sonra (varsa) şifrenizi girin ve giriş yapın. Hiçbir uygulamanızın kapanmamış olduğunu görüceksiniz aynı zamanda da Windows Ink çalışma alanını kapatmış olacaksınız.

Sağ olun hocam..

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Çözüm.
Bilgisayarı yeniden başlatmak.
2. Çözüm.
CTRL ve Windows tuşuna aynı anda basmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı