Çözüldü Windows Internet Explorer Kullanmak Sıkıntı Yaratır Mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

syntaxis

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Herkese merhaba. Ben Windows 10 bilgisayarımda Windows Internet Explorer 11 kullanıyorum. Bu tarayıcıyı kullanmam güvenlik açısından riskli mi? Önceden Microsoft Edge kullanıyordum. Microsoft Edge'e geri dönmeli miyim ya da başka bir tarayıcı tavsiyeniz var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Tavsiyeleriniz ışığında sanırım yakın zamanda Opera'ya ya da Firefox'a geçeceğim. Sizce Firefox mu yoksa Opera mı? Hangisini seçmem gerek? Hangisinin arayüzü, güvenlik özellikleri ve hızı daha iyi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arayüz konusu tartışılır, kişiden kişiye göre değişir. Güvenlik özellikleri açısından Firefox daha iyidir. (Opera'yı son kullandığımda öyleydi.) Hız olarak hiç karşılaştırmadım. Tavsiyem, iki tarayıcıyı da kurup daha çok ısındığınızı kullanmanız.
Tavsiyeleriniz ışığında sanırım yakın zamanda Opera'ya ya da Firefox'a geçeceğim. Sizce Firefox mu yoksa Opera mı? Hangisini seçmem gerek? Hangisinin arayüzü, güvenlik özellikleri ve hızı daha iyi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arayüz konusu tartışılır, kişiden kişiye göre değişir. Güvenlik özellikleri açısından Firefox daha iyidir. (Opera'yı son kullandığımda öyleydi.) Hız olarak hiç karşılaştırmadım. Tavsiyem, iki tarayıcıyı da kurup daha çok ısındığınızı kullanmanız.

Çözüm
Neden modern teknolojilerden geri kalan ve cidden hantal bir tarayıcı kullanmak istiyorsunuz ki?

Microsoft bile kullanmanızdan yana değil:

Ben Windows 7 bilgisayarımda Internet Explorer'dan hızlı çalışan bir tarayıcı görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı