Windows işletim sistemli 4000TL Oyun Laptop önerisi

BahaSntrk

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, kısacası gerçekten oyun meraklısıyım, ama şu anki bilgisayarım, oynamayı çok istediğim BattleField 1 gibi güncel oyunları kaldırmıyor. Bu tür yeni oyunlarda yüksek performans alabileceğim, dayanıklı bir laptop istiyorum. Şöylede bir problem var, elimde lisanslı Windows ürünü yok bu nedenle içinde Windows kurulu olsun lütfen. Kalınlık ve ağarlığı çok önemli değil, yeter ki dayanıklı olsun. Aşağı yukarı 4000 TL civarında bir laptop gerçekten işimi görür. Bu işlerden de çok anlamadığımdan sizin bilgili kollarınıza sığınıyorum Technopat üyeleri. :cry:

Not: Dediğim gibi kriterlerim laptobun dayanıklı ve oyun odaklı olması, grafikleri de iyi olursa gerçekten çok sevinirim, bu güncel oyunlardaki grafikler insanın aklını başından alabiliyor ve bende bunu yaşamak istiyorum :kararsız:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana önerim kardeşim windows yüklü alma . Ben her türlü işletim sistemini 64 - 32 demeden yüklerim ,
orjinalde yaparım bi şekilde 1000 tl windows 10 için verilmez

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı