Wİndows key ile format atmak

Furkan SERT

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar benim bir Windows 7 Format CD'im vardı CD çizilmiş ve bilgisayarıma format atmak istiyorum (bilgisayarım laptop) bilgisayarın altında windows key var bununla format atabilir miyim ? Biliyorum Windows 10 Kullan diyeceksiniz formattan sonraki ilk işim onu kurmak olacak ama ilk format nasıl atabilirim bunu öğrenmek istiyorum bir kaç konuda bahsetmişsiniz ama tam olarak anlamadım kullandığım sürüm windows 7 home premium yardımcı olur musunuz ?

not: Format atmayı biliyorum da o key ve CD siz olarak nasıl atacağımı bilmiyorum.

Hem format atarak direk WINDOWS 10'a geçebilirsiniz.
Windows 10
Ben o sağ alta gelen Windows 10 a güncelle dedim ama aynı dosyalar kaldı silinme diki ben hem silinsin istiyorum hemde o ilk güncellediğim de bir hata almıştım çözümünü bulamayıp geri Windows 7 e geçtim (Ram Kullanımım%1oo oluyordu belki programlar dandır) simdi tekrar W10 a geçersem ve bir sorun yaşarsan nasıl format atacağımı da öğrenmek istiyorum

Son düzenleme:
Ben o sağ alta gelen Windows 10 a güncelle dedim ama aynı dosyalar kaldı silinme diki ben hem silinsin istiyorum hemde o ilk güncellediğim de bir hata almıştım çözümünü bulamayıp geri Windows 7 e geçtim (Ram Kullanımım%1oo oluyordu belki programlar dandır) simdi tekrar W10 a geçersem ve bir sorun yaşarsan nasıl format atacağımı da öğrenmek istiyorum

Kolay, dediğim media creation toolu çalıştır. Orada 'Herşeyi Sıfırla' seçeneğini tıkla. Herşey gider.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı