Çözüldü Windows Kod 43 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RadrexBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bundan 1 sene önce önemli bir markanın mouse Pad'ini satın aldım. Bu güne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat bugün sabah USB çıkarıp takarken resimde paylaştığım ekran hatası alıyorum internetten bayağı araştırdım her yolu denedim fakat bir türlü USB okumuyor veya tanımıyor.

En son format atmak istedim her şey en son güncel onu da yaptım ama değişen bir şey olmadı. Başka Windows 7 kurulu olan laptopa denedim onda da aynı hatayı verdi. Artık üründen şüphelenmeye karar verdim aynı zamanda da ürünün şarj etme özelliği mevcut 2 tane USB ayrılıyor biri pad ve ışıklar için diğer USB'de telefon şarjı için o çalışıyor ama pad olan USB çalışmıyor.

Yardımcı olur musunuz? Ürünün resmi firması iade ya da garanti için klavye mouse vs ürünleri teknik desteği yokmuş, satıcıyla görüşün dediler ama satıcıda cevap yok.

Hata kodu 43 çözümünü bilen biri var mıdır?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• HATA 1.jpg
    HATA 1.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 64
  • HATA 2.jpg
    HATA 2.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 62
ASUS'la görüştüm. Çevre birimleri yani mouse, klavye ve kulaklık alırsan garantide bile olsa teknik servisimiz yok dedi. Bu da işin başka garip olayı.
Arkadaşım sorunu çözebildin mi bende de aynı sorun ortaya çıktı şarj olayı yapıyor ama rgp ışıklar için olan 2 tane usb girişi aygıt tanınamadı diyor formattan sonra asusun armoury create uygulamasında diğer ürünleri güncelledi otomatik mause pad çıkmadı asusa mail yolladım adamın verdiği cevap resmen komedi armour create uygulaması var sadece güncellemek için ayrı bir sürücüsü yok ki sorun devam ederse cihazınızın satıcı firma / distribütör garantisi bulunmaktadır. satıcı firma ile görüş diyor.

Arkadaşım sorunu çözebildin mi bende de aynı sorun ortaya çıktı şarj olayı yapıyor ama rgp ışıklar için olan 2 tane USB girişi aygıt tanınamadı diyor formattan sonra ASUS'un Armoury Crate uygulamasında diğer ürünleri güncelledi otomatik mouse pad çıkmadı asusa mail yolladım adamın verdiği cevap resmen komedi armour create uygulaması var sadece güncellemek için ayrı bir sürücüsü yok ki sorun devam ederse cihazınızın satıcı firma / distribütör garantisi bulunmaktadır. Satıcı firma ile görüş diyor.

Yazılımsla çözdüm, bir ara tekrar oldu yapamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım sorunu çözebildin mi bende de aynı sorun ortaya çıktı şarj olayı yapıyor ama rgp ışıklar için olan 2 tane USB girişi aygıt tanınamadı diyor formattan sonra ASUS'un Armoury Crate uygulamasında diğer ürünleri güncelledi otomatik mouse pad çıkmadı asusa mail yolladım adamın verdiği cevap resmen komedi armour create uygulaması var sadece güncellemek için ayrı bir sürücüsü yok ki sorun devam ederse cihazınızın satıcı firma / distribütör garantisi bulunmaktadır. Satıcı firma ile görüş diyor.

Sorunu çözdüm. Servise gönderdim ürün arızalı çıktı pandemiden dolayı stok sıkıntısı vardı ellerinde yenisi yoktu yoksa yenisiyle değiştireceklerdi. Bende para iadesi istedim para iadesi aldım bu kadar kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı