Çözüldü Windows lisans anahtarı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emreprl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba birkaç gün önce bilgisayarımı Windows 10 32 Bit'ten Windows 10 64 Bit'e yükselttim yalnız Windows'u etkinleştir yazısı tekrar geldi 32 bitteyken yoktu belliki anahtarı tekrar girmem gerekiyor nereden bulabilirim ürün anahtarını ya da bulamaz mıyım birileri aydınlatırsa çok memnun olurum.

Çözüm
Bilgisayarı güvenli modda başlat. Kurtarma şeceneklerinden eski ye döndür de. döndükten sonra lisansını bul kopyala not et. sonra tekrar 64 bit kur. veya windowsu eski surumune dondur diye bir ayar olduğunu hatırlıyorum.araştır bulabılırsın ayarlarda
Eğer yanlış bilmiyorsam formattan önce o anahtarı bir yere not edip sonra girmen lazımdı. Yani o anahtar sonsuza kadar gitmiş olabilir.

Bilgisayarı güvenli modda başlat. Kurtarma şeceneklerinden eski ye döndür de. döndükten sonra lisansını bul kopyala not et. sonra tekrar 64 bit kur. veya windowsu eski surumune dondur diye bir ayar olduğunu hatırlıyorum.araştır bulabılırsın ayarlarda

Çözüm
Bilgisayarı güvenli modda başlat. Kurtarma şeceneklerinden eski ye döndür de. Döndükten sonra lisansını bul kopyala not et. Sonra tekrar 64 Bit kur.
Güvenli modda nasıl başlatılıyor peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
f8 tuşu çoğu anakartta işe yarar . sistem başlatılıyorken bıosa gırer gıbı .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı