Windows lisansı nasıl aktifleştirilmelidir?

ZepYush

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben 2-3 ay önce bir uygulama kullanarak etkinleştirdim, CMD'de slmgr -dli komutunda makine kalıcı olarak etkinleştirildi yazıyordu.
Bankacılık işi yapmadan önce aklıma bu geldi hemen kaldırdım lisansı uygulama ile yapılan etkinleştirmenin güvenli olduğunu düşünmüyorum ondan dolayı sildim. CMD yoluyla beleş etkinleştirme yolu var, acaba bu yolu kullanıp etkinleştireyim mi, yoksa internetten key satın mı alayım? Bu konu hakkında bilgim yok bilgi verirseniz çok sevinirim.

Merhaba,

CMD üzerinden yapmış olduğunuz işlem sanıyorum Key Management Service'i Windows sunucularından farklı bir aktivasyon sunucusuna yönlendirme işlemi sonrasında girilen entegre key üzerinden tanımlanmış. Bu güvenlik açıklarına yol açan bir işlemdir. Siz akabinde sunucu yönlendirmesini eski haline getirseniz bile sisteminizde arka planda neler olduğunu öngöremeyeceğimiz için her şey temizlendi gibi bir yorum yapılması kanımca çok doğru olmayacaktır. 50₺'lik Retail keyler bile KMS Activator'leri kullanmaktan daha güvenli olacaktır.

Sevgiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı