"Windows lisansınızın süresi yakında dolacak" hatası

keremasan

Decapat
3 ay önce bilgisayarım bozulmuştu, ben de güvendiğim bir bilgisayarcıya götürdüm, o da çözemeyince format attı. Windows 10 Pro yükleyeceğini söyledi. Crack olup olmadığını sordum orijinal, elimde hazır keyler var dedi. Şimdi 2 gündür bu hatayı alıyorum, kapatıyorum 2 saniye sonra tekrar çıkıyor. Ortalama yarım saatte 3 kez çıkıyor ve en rahatsız edicisi, oyun oynarken de çıkıyor. Bilgisayarıma sağ klik yapıp özelliklere gittiğim zaman Windows Etkinleştirildi yazmasına rağmen bu hatayla karşılaşıyorum durmadan. Sitedeki diğer konuları inceledim, internetten bir sürü video izledim, önerilen bütün çözümleri yaptığımı düşünüyorum lakin bu hata ısrarla karşıma çıkıyor. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcı yalan söylemiş. Önemli olan ürün etkinleştirildi yazması değil. CMD'ye gir ''slmgr /xpr'' yaz. Orijinal lisans alacaksan temiz format at ondan sonra OEM anahtar al ve böyle boş adamlarla iş yapmamalısın.

Bilgisayarcı yalan söylemiş. Önemli olan ürün etkinleştirildi yazması değil. CMD'ye gir ''slmgr /xpr'' yaz. Orijinal lisans alacaksan temiz format at ondan sonra OEM anahtar al ve böyle boş adamlarla iş yapmamalısın.
Genelleme yapmak gibi olmasın da gördüğüm, bildiğim ve bilgisayarımı emanet ettiğim tüm bilgisayarcılar ve telefoncular bu tiptendi. Ondan sonra sağda solda harama el sürmeyiz,çocuğumuzun boğazından haram lokma geçirmeyiz diyip ''Müslümancılık'' oynuyorlar.

Yalan darbesi yemişsin. Kullandığın sürüm kaçak. Microsoft'un sitesinden Windows 10 indir. Ardından internette satılan orijinal lisanslardan birini al temiz kurulum yaptıktan sonra o lisansı gir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı