Çözüldü Windows loader kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tolga Kara

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde orijinal Windows 7 Home Basic anahtarı yok. Herkes Windows loader kullanıyor. Önceden kullandım ancak şimdi kullamadan önce biraz tereddüt ettim. Kullanlır mı?

Son düzenleme:
Elimde orijinal Windows 7 Home Basic anahtarı yok. Herkes Windows loader kullanıyor. Önceden kullandım ancak şimdi kullamadan önce biraz tereddüt ettim. Kullanlır mı?

Cihazınızı Windows 7 Home Premium'a yükseltirseniz şu keyi öneririm:
ISO dosyasını bilgisayara yükleyip WinRAR gibi bir yazılımla ISO dosyasını klasöre çıkarıp klasör içindeki setup.exe dosyasını çalıştırmak yeterli yükseltme yapmak için.
ISO için:
32 Bit:
64 Bit:

Cihazınızı Windows 7 Home Premium'a yükseltirseniz şu keyi öneririm:
ISO dosyasını bilgisayara yükleyip WinRAR gibi bir yazılımla ISO dosyasını klasöre çıkarıp klasör içindeki setup.exe dosyasını çalıştırmak yeterli yükseltme yapmak için.
ISO için:
32 Bit:
64 Bit:

Home Basic daha hızlı. Bile bile yükledim zaten.

Home Basic daha hızlı. Bile bile yükledim zaten.

O zaman Home Basic için lisans bulmanız biraz zor olabilir.

Çünkü çoğu kişi Home Basic yerine Home Premium versiyonunu kullanıyor.

Fakat cihazınızda 4 GB RAM'den az RAM varsa sadece 32 Bit olarak mevcut olan starter versiyonunu öneririm.
Bu sürüm Home Basic'ten bile daha hafiftir

Fakat Home Basic edisyonu starter edisyonundan daha yüksek bir edisyon olduğundan starter versiyonuna geçmek için format atmanız gerekecektir.
Windows 7 starter için lisans linki:
Windows 7 starter için ISO linki:

Not: Seçenek olarak Windows 7 starter sunuluyor lisans sayfasında. Sayfanın başlığı sizi yanıltmasın.
Not 2: Hiçbir şekilde hiçbir şeyden sorumluluk almıyorum. Bütün sorumluluk size aittir.

Geri
Yukarı