Windows olay günlüğü servisini kapatmak zararlı mı?

YusufBK

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i5-11400H Tiger Lake Core
Ekran Kartı: GTX 1650 4GB GDDR6 128-bit
RAM: 1x32GB 3200MHz
Meslek
Öğrenci
Windows 10 Home Single Language 21H2 sürümü kullanıcısıyım. Bu servisi kapatmak oyunlarda akıcılık sağlıyormuş lâkin bazı kullanıcılar sorunlarla karşılaşmışlar. Bu servisi kapatmak mevcut sürümümde veya genel olarak diğer sürümlerde çok ciddi sorunlar yaşatır mı?

Daha önce şifre kaldırmayı denedim ayarlardan oturum açma seçeneklerine giriyorum sayfa yüklenmiyor netplwizden şifreli oturum açmayı kapattım yine çalışmıyor bunu nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı?

Bunu yap ve tekrar gir o sayfaya.

Bunu yap ve tekrar gir o sayfaya.

2 yönetimide denedim hala açılmıyor maalesef.

2 yönetimi de denedim hala açılmıyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni hesap acip dene ve sifreli hesabi kaldir, galiba Microsoft hesabiyla baglaniyordu Windows sifresi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni hesap acip dene ve sifreli hesabi kaldir, galiba Microsoft hesabiyla baglaniyordu Windows sifresi.

Hocam CTRL + Shift + delete ye bastığımda parola değiştir kısmı yok ve ayarlardan yerel hesap oluştura bastığımda herhangi bir pencere açılmıyor.

Hocam eğer biliyorsanız şifre ile ilgili hizmetleri söylerseniz ben BAT dosyasından onları kaldırsam olmaz mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı