Windows Phone sorunları

ichweissesnicht

Hectopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar L625 kullanıyorum ve bazı sorunlarla karşı karşı kaldım şuana kadar. Örneğin daha önce ekranı yan kaydırarak ayarlara girecektim giremez olaydım. Yükleniyor yazısı çıktı iki saat öyle kaldı telefon , alttaki Windows amblemi ve diğerleri hiçbiri çalışmıyor. Kapatmaya çalışıyorum oda işlemiyor .

Telefonun bataryası çıkarılabilir olmadığı için hiç bir şey yapamadım. 2 saat sonra telefon kendiliğinden kapandı. Sonra açtım düzeldi sorun olmadı. Diğer bir sorun ise çektiğim videoyu izlerken ses normal ilerliyor fakat görüntü takılıp takılıp gidiyor.

Ayrıca bugün video çekiyordum ve ana menüye döndü birden bire daha sonra sağ alttaki kamera tuşuna basarak kamerayı açmayı denedim açılmadı. Menüden açtım siyah ekran çıktı geri attı. Telefonu kapattım ve tekrar açtım çalışır hale geldi. Ama çektiğim videolar hala takılarak ilerliyor. Resmen çektiğim videoları izleyemiyorum. Sizin telefonlarınız'da da sorun var mı ? Sizin ne tür sorunlarınız var öğrenmek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben L520 kullanıyorum. Tek sorunum kamera tuşunun aldığımda kapağa tam oturtulmaması. Dolayısıyla şu yarım basma denen olay için her kapağı açtığımda 7-8 dakika uğraşıyorum. 2-3 gün önce de ses açma tuşuna bir şey oldu açılmıyor. Bugün teknosaya götürdüm. (3 martta garantiye verdiğim laptopu geçen hafta teslim aldım sorun düzelmişti) Yaşınız 18 in altında olduğu için alamam dedi. Dedim laptopu alırken oluyordu? O arkadaşın suçu bir güzel sövdüm yarın babamı da götürcem dövecek onları :D

Son düzenleyen: Moderatör:
WP işletim sistemi stabilitesi ve hızı ile meşhurdur aslında. Telefona hard format atmayı deneyin. Olmazsa sorun büyük ihtimal donanımsaldır.

Yeni bir sorun daha var. Müziklere girdim her bir müzik'den birer tane daha eklenmiş . Yani aynı müzikten 2 tane var. Sonra fazla olanları sildim SD kartı çıkartıp taktım bu sefer o müzikler tamamen gitmiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı