Windows Phone ya da Lumia serisi telefon kullanan var mı?

@Dahiliyeci işte banka uygulaması bulamamanızın sebebi henüz mağazanın tam anlamıyla oturmamış olmasından kaynaklıydı. Ayıca desteği varken berbat falan değildi. 520 falan mı aldınız?
Berbat değil miydi? Facebookun kendi orjinal sürümü yoktu kardeşim, mağazaya lite diy insanlar ekliyorlardı ya da sen sağdan soldan bulup indiriyordun. Tecrübe edip 1 yıl kullandığım cihazla yaşantımı nasıl değiştireceksin çok merak ettim,şaka gibi.

4-5 yıllık Lumia serüvenim vardı. Evet mağaza berbattı istediğin uygulamayı bulmakta zorlanıyordun orası doğru. Kamera, ses kalitesi, stabilite açısından başarılı cihazlardı. Microsoft yanlış politikalar yapmasaydı gerçekten ileriye dönük cihazlardı. Ayrıca ikonik bir tarzı vardı ki bu tarz benim çok hoşuma gidiyordu. Yaklaşık 3-4 sene 520 kullandım. 1 senede sanırım 720 kullanmıştım.

Berbat değil miydi? Facebookun kendi orjinal sürümü yoktu kardeşim, mağazaya lite diy insanlar ekliyorlardı ya da sen sağdan soldan bulup indiriyordun. Tecrübe edip 1 yıl kullandığım cihazla yaşantımı nasıl değiştireceksin çok merak ettim,şaka gibi.
WM6.1'den beri kullanıyorum. WP8'de yani Lumia'ların default gelen sisteminde Facebook uygulaması vardı. Tekrar baktım mağazaya 2013'den beri var. Lumia'larda o zaman çıktı zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı