Windows RT ISO Dosyası nereden bulunur?

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Sorum başlıktaki gibi açık. ASUS TF600T cihazında sistem açılmıyor sürekli onarım ekranına geçiyor. Üzerinden sıfırla vs. yapmayı denedik olmadı. Normal bir Windows sürümü yüklediğimde tam açılırken mavi ekrana düşüyor. Biraz araştırdığımda bunlar için RT sürümünü yüklemem gerekiyormuş ama bir türlü bulamadım. Nereden yükleyebilirim ya da bu tablete nasıl Windows yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıktaki gibi açık. ASUS TF600T cihazında sistem açılmıyor sürekli onarım ekranına geçiyor. Üzerinden sıfırla vs. yapmayı denedik olmadı. Normal bir Windows sürümü yüklediğimde tam açılırken mavi ekrana düşüyor. Biraz araştırdığımda bunlar için RT sürümünü yüklemem gerekiyormuş ama bir türlü bulamadım. Nereden yükleyebilirim ya da bu tablete nasıl Windows yükleyebilirim?

Üzerindeki Windows'u sildiniz mi? Yoksa başka bir Windows sürümümü denediniz?

Üzerindeki Windows'u sildiniz mi? Yoksa başka bir Windows sürümümü denediniz?
recovery yapmayı üstünden sıfırlamayı denedim ama olmadı. Bende sıfırdan yeni kurulum yapıyım dedim ama mavi ekran veriyor sürekli. RT sürümü yüklemem lazımmış. Temiz kurulumdan önce imajını aldım tamamen duruyor sorun olursa yeniden yükleyebilirim.

Son düzenleme:
Hocam windowsisodownloader da olması lazım bakar mısınız bir.
heidoc bahsediyorsan baktım yok.

Hayır. Ben 8.1 kurmuştum geçen hafta aynı cihaza o yüzden dedim.
Bende kurdum açılışta mavi ekran veriyor. Bunun benzeri Sony tablet bilgisayarım vardı aynı şekilde yapıyordu servise gönderdim RT sürümü yüklemişlerdi ve şuanda çalışıyor. Ondan klon yapmayı da denedim ama aynı şekilde açılışta mavi ekran veriyor.

HeiDoc bahsediyorsan baktım yok.

Bende kurdum açılışta mavi ekran veriyor. Bunun benzeri Sony tablet bilgisayarım vardı aynı şekilde yapıyordu servise gönderdim RT sürümü yüklemişlerdi ve şu anda çalışıyor. Ondan klon yapmayı da denedim ama aynı şekilde açılışta mavi ekran veriyor.

Ben 8.1 Home kurmuştum tek seferde kardeşim bilemicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı