Windows "stopcode" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Emovic

Hectopat
RAM
G.Skill 16GB(2x8) RipjawsV 3200mhz CL18 DDR4
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 Evo Plus 500 GB
Ekran kartı
MSI 1650 Super Gaming X
Anakart
MSI B450-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100 4-Core Processor 3.60 GHz
Minidump: Minidump.zip

Mavi ekran veriyor ve Windows stopcode hatası yazıyor yeniden başlatıyor. Nedeni nedir acaba yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem yok taş gibi :D
Health kısmını da atar mısınız?
Hocam n/a yazıyodu bişey yazmıyodu ss almadım o yüzden. Kapattım uygulamayı. 500 GB okuma/yazma mı yaptı ömründen gitmiyor mu ?

Problem yok taş gibi :D
Health kısmını da atar mısınız?
SSD problem yoksa o zaman arkadaşın attığı testide yapayım ramlerde mi sıkıntı var acaba 16 GB rami kaç saatde yapar ona göre yatarken yapacam.

SSD problem yoksa o zaman arkadaşın attığı testide yapayım RAM'lerde mi sıkıntı var acaba 16 GB RAM'i kaç saatte yapar ona göre yatarken yapacağım.

Biraz uzun sürer. Tam saat veremem maalesef. Ben 4 GB RAM'e vaktinde 5 saat zaman ayırmıştım.

RAM testi yapın:

Hocam RAM testim bitti 3 saat sürdü ama error kısımları Full 0 bir hata yok SSD ve RAM testi yaptım bir problem çıkmadı yardımcı olur musunuz?

Biraz uzun sürer. Tam saat veremem maalesef. Ben 4 GB RAM'e vaktinde 5 saat zaman ayırmıştım.

RAM testinde errorlar 0 RAM'de de bir sıkıntı yok anladığım kadarıyla , problemi nasıl bulabilirim Valorant'ta da arada error verip donmaya başladı.

Geri
Yukarı