Windows Technical Preview İnternete Bağlanmama Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 in üzerine kurdum windows10u google chromede facebbok ile twittera girmiyor resim atıcam böyle diyor. Sonra bazı sitelere ttnet güvenli internet uyarısı geliyor. Giremiyorum. Ultrasurf programıyla girebiliyorum sadece ne yapmalıyım ? Ttnet güvenli interneti kullanmıyoruz kendiliğinden windows 10u kurunca oldu.

e.JPG
q.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET güvenli internet kullanmıyorsanız o ekran çıkmaz.
Ttnet'ten iptal etmesi için basvurdum zaten öyle bir üyeliğiniz yok tarzı bir yazı çıktı. Google chrome >proxy ayarları>yerel ağ ayarları >alt bölümdeki tiki kaldırarak düzelttim. Konu kilit.

Şu ESET'i ve ASC'yi bi kaldırın öncelikle. Sonrasında DNS değiştirin.
Norton kullanıyorum normalde denemek için kurdum ASC'yi neden kaldırayım ?

Sıfır sistemi nasılda gereksiz programlarla hemen dolduruyorsunuz anlamıyorum. Sanki hiç sosyalde gezdiğiniz yok. Sürücüleri kaldır güncel sürümleri kur. Yüklediğin programları kaldır.
Sistem 0 değildi Windows 8'in üzerine kurdum. Programlar ile dolduruyorsunuz dedin ya kaç tane program gördün resimde ? Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim düzelmedi. Başka sekilde çözdüm çözümü yukarıda yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem 0 değildi Windows 8'in üzerine kurdum. Programlar ile dolduruyorsunuz dedin ya kaç tane program gördün resimde ? Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim düzelmedi. Başka sekilde çözdüm çözümü yukarıda yazıyor.
Ultrasurf, ASC, ESET.
Çözdüm dediğin olay Ultrasurf kaynaklı idi. Yani gereksiz programları neden yüklüyorsun diyoruz. Görmediğim belkide 2/3 tane daha vardır ki bu daha yeni kurulmuş sisteme eziyet etmekten başka bir şey değil.

Ultrasurf, ASC, ESET.
Çözdüm dediğin olay Ultrasurf kaynaklı idi. Yani gereksiz programları neden yüklüyorsun diyoruz. Görmediğim belkide 2/3 tane daha vardır ki bu daha yeni kurulmuş sisteme eziyet etmekten başka bir şey değil.
İnternete girmiyordu sonra internette biraz arastırdım. Ultrasurf ile girilebileceğini öğrendim ondan sonra indirdim ultrasurfu.

İnternete girmiyordu sonra internette biraz arastırdım. Ultrasurf ile girilebileceğini öğrendim ondan sonra indirdim ultrasurfu.
Yine dediğim gibi kullandığın programlardan kaynaklı idi. Sen sorunu çözmek isterken daha da çözülmez hale getirmiştin onu kullanarak. Çözdüm dediğin olayın bağlantısı Ultrasurf idi.

Çözüldüğüne göre kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı