Rehber Windows Thin PC ISO Türkçe yapma

Hocam, ne yaptıysam sistemi Türkçe yapamadım. Regedit kısmına bakınca sadece en-us var. Görselleri ekliyorum. Sorun nerededir acaba?

Hocam lp. Cab dosyasını farklı bir konuma atarak ve komutları ona göre ayarlayarak tekrar dener misiniz? Verdiği hataya göre lp. Cab dosyasını bulamıyor.

Hocam lp. Cab dosyasını farklı bir konuma atarak ve komutları ona göre ayarlayarak tekrar dener misiniz? Verdiği hataya göre lp. Cab dosyasını bulamıyor.

Hocam Ip.cab dosyasını D diskine atıp komuttaki :c: yazan yeri :d: ile değiştirsem olur mu?

İfadeler: YFK
Paylaştığınız bu iso en güncel iso mu? Daha güncel iso var mı? Yoksa Ekim 2021'e kadar olan güncellemeleri biz mi ekleyeceğiz? Bir de zararlı telemetry güncellemeleri gelir mi?

Paylaştığınız bu ISO en güncel ISO mu? Daha güncel ISO var mı? Yoksa ekim 2021'e kadar olan güncellemeleri biz mi ekleyeceğiz? Bir de zararlı telemetry güncellemeleri gelir mi?

Paylaştığım ISO internet üzerindeki en güncel ISO dosyasıdır. Zararlı güncelleme konusunu pek bilmiyorum.

Paylaştığım ISO internet üzerindeki en güncel ISO dosyasıdır. Zararlı güncelleme konusunu pek bilmiyorum.
Tamamdır çok teşekkür ederim. Eski bir Netbook'um var kurmayı planlıyorum. Starter kadar hafif ama daha özgür gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…