Windows Update 0x80070643 hatası

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
Windows Update'de güncelleme yapmak istediğim zaman 0x80070643 hatasını alıyorum. [Çözüm] KB3122947 - Hata 0x80070643 konusundaki çözümü denediğim zaman aşağıdaki sonucu alıyorum ve sorun çözülmüyor. Çözümü için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 45
Maneul indirip yüklemeyi dener misin?
Update'e bastıktan kısa süre sonra direk bu hatayı alıyorum hangi güncellemeyi indirmeye çalışığını bile göremiyorum manuel indirebilmek için.

Manuel indirmeyi oradan yapmayacaksınız, Microsoft sayfasından indirip yükleyeceksiniz.
Manuel indirebilmek için güncellemenin KB ile başlayan numara ile Update kataloğundan indirmek gerekiyor diye biliyorum. O numarayı göremediğimi kastetmiştim ancak Bitdefender'ın Windows Update özelliği sayesinde hangi güncellemeyi indiremediğini öğrendim. Ancak hem Bitdefender indirme işleminde başarısız oldu hem de Windows kataloğundan 2 güncellemeden birisini yazdığımda o güncellemeyi bulamıyor. Diğerini ise indirdiğimde herhangi bir şey açılmıyor veya olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…