Çözüldü Windows Update 0x80070643 hatası

• Konuyu başlatan Timon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 10B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Timon

Femtopat
Daha fazla  
Diğer yazılım güncellemeleri indiriyor bu indirilmiyor. Sorun nasıl giderilir?

Ekran görüntüsü 2024-01-30 135644.png
Ekran görüntüsü 2024-01-30 135723.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rica ederim. Konunun çözüm olarak işaretlenmesi için hatayı nasıl çözdüğünüzü söyleyebilir misiniz?

Hatayı çözdüm ama güncellemeyi indirmedim o güncellemeyi devre dışı bıraktım bilginiz olsun ve bende hata gitti güncelsiniz yazısı geldi umarım size de faydalı olur

Nereye basmanız gerektiğini (yeşil) renkle belirtim fotoğrafları 1.2.3.4.5.6.7.8. diye sıraladım adım adım ilerleyerek yapabilirsiniz

Hatayı çözdüm ama güncellemeyi indirmedim o güncellemeyi devre dışı bıraktım bilginiz olsun ve bende hata gitti güncelsiniz yazısı geldi umarım size de faydalı olur

Nereye basmanız gerektiğini (yeşil) renkle belirtim fotoğrafları 1.2.3.4.5.6.7.8. diye sıraladım adım adım ilerleyerek yapabilirsiniz
Son (8.) resimde Türkçe olarak sorun giderici "bulunan sorunlar: Düzeltili" yazıyor bunu yine aynı yerden mi wushowhide yaptınız nasıl oldu öyle?

Hocam işlem bitince öyle yazıyor kendiliğinden. Gösterdiğim talimatları takip ederseniz aynı sonuca ulaşırsınız.

Reis Allah senden razı olsun vallahi kaç aydır ellemiyordum sinir ettiydi beni teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı