Windows Update %76'da takılı kaldı

Sivrisinek41

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
Kingston DDR4 3200 MHz CL18
SSD veya HDD modeli
M.2 500GB
Ekran kartı
Asus TUF RTX 3060 12GB
Anakart
Gigabyte AB350M-D3V
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Kaç saat oldu bilmiyorum ancak en iyi ihtimalle sabah 8'den bu yana bekliyorum Windows 11 için Update kullanmak ile hatamı ettim acaba.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-28_162543703.png
    resim_2024-02-28_162543703.png
    64,9 KB · Görüntüleme: 35
Kaç saat oldu bilmiyorum ancak en iyi ihtimalle sabah 8'den bu yana bekliyorum Windows 11 için Update kullanmak ile hatamı ettim acaba.
Internet bağlantın %76'da kesilmiştir ve geri gelmiştir ancak bilgisayarlar internet kaybı yaşarsa işleme devam edememe sorunu olabiliyor ya da indirirken bir kısımını indiremediniz yani hata almış olabilir ama hata olsa işlemi iptal ederdi. :)

Hocam tam şimdi 81 oldu ancak sabahtan bu yana sürmesi anormal değil mi sizce de.
Arkada başka bir program'damı iniyor başka cihazdan aynı internet ile ya'da internetinizmi yavaş? Çünkü sabah 8 den beri bekliyorsanız internet yavaştır yada bilgisayarınızda çok oyun, dosya. vb varsa onları kopyalıyordur sistemi kurarken dosya kaybı olmasın diye.

Sana tavsiyem TPM'i devre dışı bırak, sonra PC'yi yeniden başlat ardından yeniden TPM'i başlat. Update yeniden başlasın.

Benim PC yeniden başlatma konusunda biraz özürlü hocam o yüzden gerekirse 1 hafta bekleyeceğim.

Arkada başka bir program'damı iniyor başka cihazdan aynı internet ile Ya'da internetinizmi yavaş? Çünkü sabah 8'den beri bekliyorsanız internet yavaştır ya da bilgisayarınızda çok oyun, dosya. Vb varsa onları kopyalıyordur sistemi kurarken dosya kaybı olmasın diye.

Anladım o zaman mecbur bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı