Windows Update bazı güncelleştirmeler yüklenmedi

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Güncelleştirmeleri denetleyim dedim böyle bir sorunla karşılaştım. Windows 7'ye güncelleme desteğinin kesilmesiyle alakası var mıdır acaba?

Eğer yanlış bilmiyorsam şu 2 güncellemeyi yükleyemiyor.

Şu zamana kadar hiç bir uygulama ile sorun yaşamadım ama güncellemeler kısmında böyle durunca güncellemek istedim.

Windows 7'ye destek bitti. Önce Microsoft'ta olan dosyayı şimdi bulamadığı için bu hatayı veriyor tahminen.

Aynı hatayı bende aldım. 14 mart 2020 de destek kesildiği için. Ha bir de bu hatayı aldıktan sonra her bilgisayar açılış kapanışında güncellemeyi yapmaya çalışıp yapamıyordu. Birde bilgisayarı kullanırken bir anda %100 bellek kullanımı oldu. Baktığım da gördüm ki sorunun kaynağı Windows Update imiş. Şuan devre dışı bıraktım. Mutluyum.

Kral beni sadece şurada biriken güncellemeler delirtiyor ya. Hayır güncelleme almaması sorun değil ama madem almayacak bari görünmesin orada.

Kral beni sadece şurada biriken güncellemeler delirtiyor ya. Hayır güncelleme almaması sorun değil ama madem almayacak bari görünmesin orada.
Maalesef öyle işte. Direkt devre dışı bırakın kafanız rahat etsin gerekli şeyleri manuel yükleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…