Çözüldü Windows Update "bir sorun oluştu. Ayarları daha sonra yeniden açmayı deneyin" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Walcry7

Femtopat
Daha fazla  
Bu sabah görev yöneticisinde tiworker diye bir şey gördüm. İşlemci ve RAM'i %70 kullanıyordu. Oyuna girdim. İşlemci 90 dereceyi gördü ve 60 FPS aldıgım oyun 30 FPS'e düştü. Windows Update'e girdiğimde ise bu hatayı veriyor. Çözümü bilen var mı?

1610972177044.png

R7 4800H.
RX 5500M.
1 x 8 GB.

Çözüm
Vardı hocam devre dışı bıraktım ama bir türlü gelmedi yardımcı olabilirsen çok mutlu olurum.

Hizmetlere gir Windows Update medic hizmeti var onu otomatik yap başlat hizmet engellendi derse Windows Update blocker (wup) indir erişim al bir daha dene bunu yapınca oldu bende sanırım. Sistem yapılandırmasından da devre dışı bırak stopupdate i.
Hocam bende aynı sorun var 6 ay önce kapatmıştım güncellemeleri çok kasıyordu bilgisayarım 20H2 de kalmış artık dayanmayacak hale geldi uygulama indirince girmiyor geri etkinleştiremedim güncellemeleri ne yapabilirim?

Buraya girip hemen güncelleştirin yazısına tıklayın ve güncelleme asistanını açın o yeni sürümü kuracaktır.

Geri
Yukarı