Windows Update Güncel Donanım Sürücülerini İndirmiyor

Bence değer. Pek çok arkadaş aksini savunacaktır. Niye OEM key almadın, neden ücretsiz yükseltme yapmadın vs deyeceklerdir. Benim fikrim bu. Bence değer. Ama bu fiyata adresine kurulum USB'si gönderdiler mi? Ben genelde aldığımda öyle istiyorum. USB ile gönderiyorlar. Kutusu, kullanım kılavuzu çok hoş kolleksiyon itemi oluyor.

Bence değer. Pek çok arkadaş aksini savunacaktır. Niye OEM key almadın, neden ücretsiz yükseltme yapmadın vs deyeceklerdir. Benim fikrim bu. Bence değer. Ama bu fiyata adresine kurulum USB'si gönderdiler mi? Ben genelde aldığımda öyle istiyorum. USB ile gönderiyorlar. Kutusu, kullanım kılavuzu çok hoş kolleksiyon itemi oluyor.
Kutuda Cd de geldi

Lisans geçerlilik süresini öğrenmek için; Başlat, arama kısmına yazın. slmgr.vbs -xpr
Teşekkürler bende bunu arıyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emeğe saygıda tanıdığım adamsın kardeşim. Keşke tasarruf adına OEM lisans alsaydınız. Selamlar.
Keşke almadan önce sizlere sorsaydım ama iş işten geçti artık yapacak bişey yok bilgisayarda hiç oyunda oynamıyorum sadece office kullaniyorum birde Technopat videolarını izliyorum paraya yazık etmişim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı