Windows Update Hatası

Tasate

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı 3 yılın ardından açtım ve bilgisayarda bazı değişikliklere gittim. Bilgisayarımı açtığımda hiçbir şekilde Windows Update'i çalıştıramadım. Aldığım hata ise şu;

Ekran Alıntısı.PNG

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'de güncelleştirmeler kapatıldı fakat 3 yıl önceden söz ediyorsanız güncelleştirme vardır.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı 3 yılın ardından açtım ve bilgisayarda bazı değişikliklere gittim. Bilgisayarımı açtığımda hiçbir şekilde Windows Update'i çalıştıramadım. Aldığım hata ise şu;

Eki Görüntüle 576221

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Hzimetlerden Windows Update'in otomatik ve çalıştığından emin olun

Arama yerine Hizmetler yazın çıkan çark simgesine tıklayın. Hizmetler sekmesi açılınca sağ tarafta bir liste olacak o listeden Windows Update'i bulun ve üzerine çift tıklayın, açılan ekranda başlangıç türü: otomatik, hizmet durumu: çalışıyor olsun, uygula, tamam dedikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Yine bir sonuca ulaşamazsanız temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Hzimetlerden Windows Update'in otomatik ve çalıştığından emin olun
Arama yerine Hizmetler yazın çıkan çark simgesine tıklayın. Hizmetler sekmesi açılınca sağ tarafta bir liste olacak o listeden Windows Update'i bulun ve üzerine çift tıklayın, açılan ekranda başlangıç türü: otomatik, hizmet durumu: çalışıyor olsun, uygula, tamam dedikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Yine bir sonuca ulaşamazsanız temiz kurulum yapmanızı öneririm.
Bıraktığım ekran görüntüsündeki gibi windows updatenin açık olduğundan emin ol

Evet otomatik başlıyor ve başladı yazıyor gerçekten anlamadım.Windows 10a geçeceğim o zaman olur inşallah diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı