Çözüldü Windows Update "Hatayla karşılaşıldı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba, bilgisayara format attım. Güncellemeleri falan yaptım sadece bu güncelleme kaldı, yeniden dene diyorum aynı sonucu veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, 2 gündür bu sorun ile uğraşıyorum. Sayısız format attım hep aynı hata ile karşılaştım. Ürünüm lisanslı ayrıca. Sonun da çözümü bulabildim internette : Komut İstemi yönetici olarak çalıştırın ve sırası ile aşağıdaki metinleri girin.

1. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -RemoveDefinitions -All

2. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -SignatureUpdate

3. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -SignatureUpdate -MMPC

Rehberin linkini de kopyalıyorum ayrıca :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba, 2 gündür bu sorun ile uğraşıyorum. Sayısız format attım hep aynı hata ile karşılaştım. Ürünüm lisanslı ayrıca. Sonun da çözümü bulabildim internette : Komut İstemi yönetici olarak çalıştırın ve sırası ile aşağıdaki metinleri girin.

1. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -RemoveDefinitions -All

2. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -SignatureUpdate

3. "%ProgramFiles%\Windows Defender\MPCMDRUN.exe" -SignatureUpdate -MMPC

Rehberin linkini de kopyalıyorum ayrıca :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…