Çözüldü Windows Update'de 2 tane aynı güncelleme var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Imparator878

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft çok seviyorum Aşağıda resimdeki gibi 2 tane aynı güncelleme var biri indiriliyor biride hata verdi.
1668782668497.png

Çözüm
Microsoft çok seviyorum Aşağıda resimdeki gibi 2 tane aynı güncelleme var biri indiriliyor biride hata verdi.
Eki Görüntüle 1576942
Bazen Windows Update sapıtabiliyor. Bu tarz durumlarda aynı güncellemeyi manuel olarak indirmeyi deneyebilirsiniz. Microsoft'un güncelleme kataloğuna girip sürüm numarasını KB ile başlayan numarayı arama kısmına yazıp bu güncellemeyi manuel olarak indirip kurmayı deneyin. Yüksek ihtimal sorun düzelecektir.

Eki Görüntüle 1576942
Bazen Windows Update sapıtabiliyor. Bu tarz durumlarda aynı güncellemeyi manuel olarak indirmeyi deneyebilirsiniz. Microsoft'un güncelleme kataloğuna girip sürüm numarasını KB ile başlayan numarayı arama kısmına yazıp bu güncellemeyi manuel olarak indirip kurmayı deneyin. Yüksek ihtimal sorun düzelecektir.

Çözüm

Az öncede güncellemeyi yüklemeyi denedim bukezde yükleme hatası verdi klasik Microtost sistemleri.

Bir de ben sürüm ön izleme kanalındayım ancak nedense yeni arama kutuları falan gelmedi bana normal mi?

Rehberle açın.

Rehberle açın.
Hocam teşekkür ederim. Microsoft güncelleme kataloğundan güncellemeyi başarıyla yaptı. Hemde yeni arama butonu geldi.

Hocam teşekkür ederim. Microsoft güncelleme kataloğundan güncellemeyi başarıyla yaptı. Hemde yeni arama butonu geldi.

Rica ederim hocam görev çubuğuna sağ tık yapınca Görev Yöneticisi geldi mi?
İsterseniz Açabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı