Windows Update'den sonra bilgisayar kendine reset atıyor

OZMENN

Hectopat
Dün gece bilgisayarı kapatırken Windows Update'den güncellemeleri kurarak kapattım ama kapanması önceki kapanışlarından biraz daha uzun sürdü bugün ise bilgisayarı açtığımda "Windows güncellemeleri yapılandırılıyor. %x kadar tamamlandı Bilgisayarınızı kapatmayın." Diyor. Ve bu %30 olunca her seferinde restart atıyor ve tekrar aynı şeyler. Ve de windows başlatılıyor yazısı uzun bir süre ekranda kalıyor. Sizce sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı kısa zamanda?
Sistem özelliklerim:

ATI Radeon HD 4800 Series 1 GB
8 GB Ram
AMD Athlon X4 640 3.00Ghz 4 çekirdek
500 GB HDD
Windows 7 Professional 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle sisteminiz bozuldu. Daha önce arkadaşımın başına gelmişti. Temiz bir format atmanızı tavsiye ederim.

Sistem güncellemeleri yaparken elektrik kesintisi vb. şeyler olduysa sistem çökmüştür başlangıç onarma yapın yada güvenli modda sistem geri yükleme.

Windows 7 arayüzü basitliği kolaylığı bakımından seviyorum uzun bir süredir kullanıyorum üstelik Windows 10'a alışamadım bir türlü 😃
Bende başta alışamadım sonradan alışıyorsun. Bir arkadaşımın sistemide 7'ydi. Acayip eski gelmişti. Geçersen senin için iyi olur. 2020'de Windows 7'nin fişi çekiliyor. SSD alırsan daha iyi olur Windows 10 için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı