Windows Update'te güncelleme indiriliyor yüzde 0'da kalıyor

Muhtmelen o driver kurulmuştur daha önce aynısını kurmayacağı için öyle kalır. Ayarlarda arama kısmına "windows update ile ilgili sorunları bul ve onar" yazıp çalıştır sonra tekrar dene.

Muhtmelen o driver kurulmuştur daha önce aynısını kurmayacağı için öyle kalır. Ayarlarda arama kısmına "windows update ile ilgili sorunları bul ve onar" yazıp çalıştır sonra tekrar dene.
denedim çözdü yine takıldı yarım saattir aynı. Windows Update yeniden başlatma diye bir yol gördüm onu deneyeceğim. Bir de bu sorun gidericinin altında bu araç kullanımdan kalkacak yazıyordu da artık kullanamayacak mıyım o ne anlama geliyor biliyor musun hocam?

o bahsettiğin Microsoft desteği tanımlama aracı. O sistem komple kalırılıyor ve Yardım Al adında bir sistem kuracaklar oraya yönlendirecek. ama daha var 2 yıl falan.
Update ile ilgili sorun biraz daha detaylandırabilir misin mesela hangi güncellemede yapıyor bunu?

o bahsettiğin Microsoft desteği tanımlama aracı. O sistem komple kalırılıyor ve Yardım Al adında bir sistem kuracaklar oraya yönlendirecek. ama daha var 2 yıl falan.
Update ile ilgili sorun biraz daha detaylandırabilir misin mesela hangi güncellemede yapıyor bunu?
Hepsinde yaptı neredeyse ara ara. Antivirüs yapay zeka güncelleştirmeleri, 22H2 toplu güncelleştirmeleri vs. Benim Windows Update sorun çıkarıyor sürekli nedense

Yeni konular

Geri
Yukarı