Windows USB Boot Sorunu

ByBossy

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 format atarken format ekranı gelmiyor, Windows normal olarak başlatılıyor.
F12 tuşuna basarak boot menüsünü actım USB ile atacağımdan USB tıklıyorum format atma ekranı gelmiyor, direk Windows normal olarak başlatılıyor eski sistemde.

Windows 10 format atarken format ekranı gelmiyor, Windows normal olarak başlatılıyor.
F12 tuşuna basarak boot menüsünü actım USB ile atacağımdan USB tıklıyorum format atma ekranı gelmiyor, direk Windows normal olarak başlatılıyor eski sistemde.
başında UEFI var mı? Varsa öyle olana tıkla.

başında UEFI var mı? Varsa öyle olana tıkla.
[Çözüldü] ASUS N56VZ USB Boot Sorunu bu linke bak bence. sonuna kadar 2. sayfası da var çünkü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı