Windows Vista'da Windows 7 programlarını nasıl çalıştırılır?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin. Benim bir arkadaşım var işte konuşuyorduk konu Vista'ya geldi falan işte dedi ki eğer bir uygulamayı açabilirsen 100 TL vereceğim dedi. Be nde tamam dedim. Uygulamada Windows 7 destekliyordu. Ben extended kernel ISO buldum ve indirdim ancak uygulama bozuk yama hatası verdi. Ben de araştırdım uyumluluktan Windows 7'yi seçmem gerekiyormuş. Vista'da yok tabii haliyle. Sizce bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bunu kurun Vista'ya bayağı benziyor eski sürüm ama bir ihtimal açar.

Zaten uyumluluk düşüğe göre olur. Bazı uygulamalar çalışabilir fakat çalışmazsa fazla da yapılacak bir şey yok.

Hocam normal Windows 7 daha iyi zaten.

Zaten uyumluluk düşüğe göre olur. Bazı uygulamalar çalışabilir fakat çalışmazsa fazla da yapılacak bir şey yok.

Anladım hocam teşekkürler.

Arkadaşlar kolay gelsin. Benim bir arkadaşım var işte konuşuyorduk konu Vista'ya geldi falan işte dedi ki eğer bir uygulamayı açabilirsen 100 TL vereceğim dedi. Be nde tamam dedim. Uygulamada Windows 7 destekliyordu. Ben extended kernel ISO buldum ve indirdim ancak uygulama bozuk yama hatası verdi. Ben de araştırdım uyumluluktan Windows 7'yi seçmem gerekiyormuş. Vista'da yok tabii haliyle. Sizce bu sorunu nasıl çözerim?

Windows 7, Vista'ya aşırı benzeyen bir sistem. Hatta kardeşidir. Vista duvar kağıdı koyup, birkaç 3. parti programlarla iyice Vista'ya çevirebilirsin.

Bu beta explorer'ın iso'su değil mi?

Bir de Windows 7 , Vista'dan daha hafif.

Windows 7 de çalışan çoğu program Vista'da da çalışır. 7, Vista'nın fixlenmiş versiyonu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı