Windows XP 64 Bit Türkçe ISO Dosyası

Yeni sistemlere geçirme politikası bu, saçmalık değil. Satış yapmak isteyen herkes aynı işi yapıyor.

Tamam Hocam benim dediğim ürün anahtarı ile indirme olsaydı iyi olurdu demek istedim şu an Windows 7'de olduğu gibi.

Orjinal diye biliyorum doğru mu?

Bende klavye düzeni hatası geliyor yardım edebilir misiniz? Lütfen çok lazım.

Konu eskimiş ama aynı konuyu yeniden açmak istemiyorum. Bana da ISO dosyası lazım VMware uyumlu olması gerek çünkü elimdeki uyumlu değil, muhtemelen değiştirilmiş. En son gönderilen link 64-bit SP3 olduğundan orjinal olmasına ihtimal vermiyorum. Elinde "ORJİNAL" iso dosyası olan yok mu? ISO İngilizce olursa daha iyi olur.

Bende öyle bir hata gelmemişti nasıl çözüldüğü bilmiyorum.
hiç bildiğin bir link varmı teşekkürler
bilgisayarım windows 7 windows xp yapıcaktım ama işte bu hata bilgisayarım çok kasıyor lütfen yardım edin

Son düzenleme:
Hiç bildiğin bir link var mı teşekkürler.
Bilgisayarım Windows 7 Windows XP yapacaktım ama işte bu hata bilgisayarım çok kasıyor

Windows Vista sürümünü deneyebilirsiniz .ISO dosyası bende yok ama yeni konu açarak sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
windows vistayı denedim kötüydü
ben sürekli format işleriyle uğraşıyorum ama windows xp yapıcaktım ama hata var ben sürekli farklı iso denedim ama olmadı
windows server 2006 diye birşey varmı
duydumda güzelmi

Son düzenleme:

Onu hiç denemedim ama Windows Vista starter sürümü deneyebilirsiniz Windows 7 starter da var çok stabilize sürümler.

windows vistaya program yüklüyemiyorum ve onu daha öğrenmedim ben bide windows 7 yapıyorum minecraft donuyo ama windows 10da donmuyo neden acaba
windows vista starterde kişileştirme varmı

Son düzenleme:
Windows XP'nin x64 versiyonu Türkçe desteklemiyor ama orjinal olmayan versiyonlarını indirebilirsiniz. Bu arada konu 2 yıllık olmuş neredeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…