Windows XP USB'den başlamıyor

PowerFast

Decapat
USB'ye Rufus ile Windows XP yazdım. Sonra PC'yi USB'den boot ettim ancak kurulum ekranı gelmedi. Ne yapmalıyım?

Easy2boot programı ile yazdırmanız lazım yoksa çalışmayacaktır.

Anladım teşekkürler.

Hocam bir video atarmısınız. İnternette tonlarca videi var ve ben birşey anlamadım. Siz video atsanız onu uygulasam?

Anladığım kadarıyla bu program UEFI sistemler için hazırlıyor. Benim sistemim LEGACY olduğu için USB'yi boot edemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
UEFI diye bir zorunluluk yok diye biliyorum emektar pc de kaç defa kurmuşluğum var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam ikisini de denedim ama PC BOOT menüsünde USB'yi görmüyor. Muhtemelen program GPT biçiminde formatlıyor galiba.

Hocam ikisini de denedim ama PC BOOT menüsünde USB'yi görmüyor. Muhtemelen program GPT biçiminde formatlıyor galiba.

Bu daha yeni bir video olmazsa alternatif program bulursam atarım hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…