Windows yeni ekran kartı sürücüsünü silip eskisini kuruyor

ExecutioneR_

Kilopat
Makaleler
1
Bu sorun eski bilgisayarımda da vardı. Şimdi ki bilgisayarımda da var. Eski sürüm olan 457.51 sürücüsünü DDU ile kaldırıp, yeni sürücüyü 466.47 sürümünü yüklüyorum. Ancak sürücüyü yükledikten sonra Windows yüklediğim sürücüyü silip, tekrar eski sürücü olan 457.51 sürümünü yüklüyor. Nasıl çözebilirim?

Bu sorun eski bilgisayarımda da vardı. Şimdi ki bilgisayarımda da var. Eski sürüm olan 457.51 sürücüsünü DDU ile kaldırıp, yeni sürücüyü 466.47 sürümünü yüklüyorum. Ancak sürücüyü yükledikten sonra Windows yüklediğim sürücüyü silip, tekrar eski sürücü olan 457.51 sürümünü yüklüyor. Nasıl çözebilirim?

Denetim Masası'ndan otomatik sürücü güncelleme ayarını kapatın.

Daha detaylı anlatır mısınız lütfen? Hangi Denetim Masası'ndan ve nereden kapatacağım?

Video yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen anlatıyorum sol alttaki windows tuşuna basıp oradaki seçeneklerden ''Sistem'' seçin sonra ''Gelişmiş Sistem Ayarları>Donanım>Aygıt Yükleme ayarları>
1627223938769.png

Dosya Ekleri

• 1627223838679.png
    1627223838679.png
    1,4 KB · Görüntüleme: 18
Hemen anlatıyorum sol alttaki windows tuşuna basıp oradaki seçeneklerden ''Sistem'' seçin sonra ''Gelişmiş Sistem Ayarları>Donanım>Aygıt Yükleme ayarları>Eki Görüntüle 1117880
Teşekkürler, hemen deneyip buraya yazıcağım.
Video yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hemen anlatıyorum sol alttaki windows tuşuna basıp oradaki seçeneklerden ''Sistem'' seçin sonra ''Gelişmiş Sistem Ayarları>Donanım>Aygıt Yükleme ayarları>Eki Görüntüle 1117880
Maalesef işe yaramadı. Bu seferde ben daha yeni sürücüyü yükleyemeden, direk eski sürücü çat diye yüklüyor.
Kapatsanız bile çoğu zaman işe yaramıyor. En azından bende. Bence internet bağlantınızı keserek sürücüyü silip yenisini kurun.
Şimdi de bunu deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı