Windows yükleme ekranında klavye ve fare çalışmıyor

ihsan03

Centipat
Daha fazla  
Arkadaslar oncelikle selamlar.

Daha once de ayni SSD uzerinden kullandigim W10 yanlislikla HD takarken guc kablosu cikdi bunu fark etmeden bilgisayari acdim sonrasinda farkedip BIOS menusunu acdim ve haliyle SSD yokdu sonra takdim guc kablosunu ve BIOS'dan ilk disk olarak secdim su an W10 kurulu SSD'de ama bilgisayar bunu gormuyor ve eskiden Windows Boot service diye bir onyukleme biseyi vardi o da gitmis yardim eder misiniz hata kodu olarak 0xc000000f hatasini veriyor.

Bunun cözümünün format olduğunu düşünerek bir format CD'si takdim ama bu sefer de BIOS'da çalışan klavye ve fare Windows yükleme ekranında çalışmıyor biraz arastırdım BIOS'dan klavye yardımı (İngilizce'sini hatırlayamadım ) diye bir sey varmış BIOS'a girdiğimde o da yok

Anakartım B450M S2H gigabiyte.

Aynı anakart bende de var ama böyle bir sorun hiç yaşamadım. Başka klavye ve mouse ile deneme olanağın var mı? Var ise deneyip yeniden yanıtlayın.

Maalasef farkli bir fare ve klavye takdigimda da calismiyor PS2 klavye deneyin diyorlar arastirdigimda ama şu an alma imkanim yok sokaga cikma yasagi oldugu icin

Geri
Yukarı