Windowsapps klasörü nerede?

hayatman01

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
AMD RADEON VEGA 8
İşlemci
AMD RYZEN 3500U
Ben Xbox uygulmasında bir oyun indiriyordum sonra vazgeçtim ve sildim. Ancak bana depolama alanını geri vermemişti bende Xbox apps klasörünü sildim. Ve şu anda windowsapps'i bulamıyorum. Treesize Free kullandım oyunun dosyasını buldum silemiyorum. Ve yetki de veremiyorum yardım.

Program files içerisinde, gizli öğeleri göster yap.

Adsız.png

Yetki almak için take ownership kullanabilirsin ya da rehberi var.

Program files içerisinde, gizli öğeleri göster yap.

Eki Görüntüle 1495654

Yetki almak için take ownership kullanabilirsin ya da rehberi var.

Ownership dediğiniz uygulamam mı acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (521).png
    Ekran Görüntüsü (521).png
    179,8 KB · Görüntüleme: 35
@hayatman01 hayır, Regedit dosyası ile yapılıyor.

Take ownership buradan indir. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekle. Daha sonra, program files > windowsapps klasörüne sağ tıkla, take ownership yazısına tıkla ve açılan CMD veya PowerShell ekranının bitmesini bekle. Take ownership kaldırmak için buradan indir. Kayıt defterine yaptığın gibi çift tıklayarak ekle, take ownership kaldırılacaktır.

@hayatman01 take ownership yapınca silmene izin verir.

@hayatman01 hayır, Regedit dosyası ile yapılıyor.

Take ownership buradan indir. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekle. Daha sonra, program files > windowsapps klasörüne sağ tıkla, take ownership yazısına tıkla ve açılan CMD veya PowerShell ekranının bitmesini bekle. Take ownership kaldırmak için buradan indir. Kayıt defterine yaptığın gibi çift tıklayarak ekle, take ownership kaldırılacaktır.
Çok sağol çok mutluyum

Geri
Yukarı