Windows'ta macOS benzeri pencere köşeleri nasıl yapılır?

342524

Hectopat
Makaleler
3
macOS pencere köşeleri hoşuma gidiyor. Ben bunu Windows'ta nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme zarar verir mi?
Bu bir tema görsel bir değişiklik, düzgün bir siteden indirirseniz sorun yaşacağınızı sanmıyorum. Bu macOS temalarından sadece bir tanesi çok sayıda macOS teması var hangisi daha stabil çalışıyor bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windowsta yapacağınız desteklenmeyen tema değişiklikleri pek sağlıklı olmayabiliyor. Mesela ben geçenlerde Rectify11 temasını yükleyip beğenmediğimden silmiştim ancak temelli silinmemişti kalan bazı şeyler oldu, Rectify11'i yüklemeden önce sistem geri yükleme noktası oluşturduğum için sorunun üstesinden geldim.

Custom Windows temalara yönelik kendi deneyimlerim hep böyle veya benzer olmuştur, risk almak size kalmış ben sadece uyarmak istedim. Windows bu gibi ağır değişiklikleri doğrudan desteklemediği için tema yapımcıları desteklenmeyen yöntemler kullanmak zorunda kalıyor ve bir çoğunda yapılan değişiklikleri geri alma işine yeterince değer vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı