Windows'u etkinleştirme yazısının gidip gelme sorunu

Ayhan dereli

Decapat
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır anlamadıgım bir konu için yardım isiyorum. Sorunumu kısaca anlatayım.
PC acılışta takılı kalıyor ve üzerinde takılı oldugu ekipmanları çıkarınca acılıyor ve ekran temiz bir şekilde kalıyor. Daha sonraki gün actıgımda takılmadan gayet sorunsuz şekilde acılıyor fakat bu sefer Windows'u etkinleştir mesajını görüyorum ekranda. Ayrıca BIOS pilini yeni değiştirdim. Saat sürekli ileri kalıyor bütün ayarlarını hem otomatik hem de manuel olarak yaptım onu da düzeltemedim maalesef. BIOS güncel. Bütün güncellemeleri eksiksiz ve yeni yaptım.

Ben windows 10 pro 64bit olarak kurdum yaklaşık 2016 yılından beri sorunsuz bi şekilde kullanıyorum. Hiç bir oyunda uyumsuzluk yapmadı herşey çok güzel çalıştı, şimdide çalışıyor fakat bu 2 sorunla karşılaşıyorum canımı sıkıcı bi noktaya geldi. Baştan format atsam sorun devam edermi diye endişem var.

Evet crackli BIOS'a gömülü.
Korsan Windows konusunda pek yardımcı olamayacağım maalesef. En büyük tavsiyem, temiz kurulum ile orijinal Windows 10 kurmanız.
Maalesef Sosyal'de korsana destek vermek yasak olduğu için yardımcı olamayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı