Windows'un ISO dosyası ile oynamak ve sanal bilgisayara yüklemek

Yer
Çorum
Daha fazla  
Yapmak istediğim şey Windows'u kurarken örneğin Windows 8.1 kuruluyor yerine Windows 5 kuruluyor falan rastgele bir şeyler yazabilmek hem Microsoft yerine şirket adını değiştirmek hem de logo ve temayı basitçe değiştirmek istiyorum. Örneğin Windows logosu PNG ise onu silip farklı bir logo koyabilir miyim? Kodlama veya ISO bilgim yok ama bunu yapmam mümkün mü? Dalga geçmeyin lütfen sadece soruyorum.

Yapmak istediğim şey Windows'u kurarken örneğin Windows 8.1 kuruluyor yerine Windows 5 kuruluyor falan rastgele bir şeyler yazabilmek hem Microsoft yerine şirket adını değiştirmek hem de logo ve temayı basitçe değiştirmek istiyorum. Örneğin Windows logosu PNG ise onu silip farklı bir logo koyabilir miyim? Kodlama veya ISO bilgim yok ama bunu yapmam mümkün mü? Dalga geçmeyin lütfen sadece soruyorum.
Mümkün. Ğ

İstediğiniz şey setup alanını değiştirmek ise belirli bölümleri değiştirmek mümkün.
Logo değişimi MBR kurulumlu sistemlerde yapılıyor. GPT kurulumda anakart logosuyla sistem açıldığı için logo değişimine gerek yok. Windows kuruluyor, bölümünü farklı bir yazıyla değiştirmek mümkün diye düşünüyorum. Ancak denemediğim için kapsamlı olarak şöyle söyle yaparsanız değişir diyemiyorum. Test edip, sorunsuz olduğunu gördükten sonra bu konuda detaylı rehber hazırlayabilirim.

Setup alanını özelleştirmeyle ilgili hazırladığım rehber bulunmakta. Dilerseniz onu inceleyin.
Rehber: NTLite ile Windows 10 Setup Düzenleme

Yeni konular

Geri
Yukarı