Winpeshl.exe hatası

576822

Centipat
Hem Vista'da hem de Windows 7 de denedim VirtualBox kaldırmadığı için bilgisayarım eğlencesine sistem değiştirip duruyorum tüm sistemleri Vento'ya attım ama hem Vista'da hem de Windows 7 de denediğim format atmayı tam setup başlacakken daha kurma ekranı bile gelmeden direk siyah ekranda winpwshl.exe sürücü hazır değil diyor. Tüm ISO dosyalarını Technopat'den indirdim. Mouse ve klavyede çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• 16948117228278033576295548289469.jpg
    16948117228278033576295548289469.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Hem Vista'da hem de Windows 7 de denedim VirtualBox kaldırmadığı için bilgisayarım eğlencesine sistem değiştirip duruyorum tüm sistemleri Vento'ya attım ama hem Vista'da hem de Windows 7 de denediğim format atmayı tam setup başlacakken daha kurma ekranı bile gelmeden direk siyah ekranda winpwshl.exe sürücü hazır değil diyor. Tüm ISO dosyalarını Technopat'den indirdim. Mouse ve klavyede çalışmıyor.

Biciölendirme hatası var Ventoy dene DVD-r veya flash içine girdikten sonra mavi legency mor ekran ise UEFI sürümdür bu 2 sürüm icin Regedit hatası verir Regedit hata çözümü yazdım Shift basılı tut klavyeden F10 bas klavyeden CMD ekranı siyah ekran açılacak Regedit yaz oradaki 3 adet bölüme izin ver de Ventoy isimli programı dene bicimlendirmede X64'te DVD-r yani sidi kırtasiyeden al DVD-r yazdır kullan daha iyi Regedit hatasından dolayı açılmaz DVD-r yani sidi veya flash bellek kurmada sorun cıkarır bu hatanın çözümü Regedit'ten izinlerin kaldırılmasından kaynaklıdır çözümü resimde yazdım 2 sekildedir cözüm olduysa cözüm olarak isaretlemeyi unutma.

Dosya Ekleri

• devam ettir 2.png
    devam ettir 2.png
    32,4 KB · Görüntüleme: 31
  • devm ettir 1.png
    devm ettir 1.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı